EBIKE EFOS Webshop: elektrische fiets ombouwsets voor het ombouwen van u fiets en de EE SPORT speed pedelec
Duimgas hendel elektrische fiets
Gashendel, duimgas, gashendel elektrische fiets
Gashendel met duim te bedienen 190cm kabel of draaihandgas half grip

Verzendkosten

€ 6,00

€ 15,00
Prijs per stuk
Aantal: 
Bestellen
 

Gashendel op elektrische fiets

De handgas op een elektrische fiets is gemakkelijk bij het wegrijden met een elektrische fiets. Als je wat minder kracht hebt kan de de duim gashendel gemakkelijk zijn om de fiets op gang te brengen. De kabel lengte is 190cm en de connector is 3-pins mannelijk.  De gashendels passen op de controllers sets van EBIKE EFOS. 
Met de KLCD 3 , KLCD7 en KLCD 8   kan  je instellen tot welke snelheid de ebike handgas te gebruiken is. De snelheid is instelbaar  met de C4-waarde.
Zie de handleiding  handgas instellen met C4-waarde  
C4= 0  is ondersteuning op handgas van de elektrische fiets tot maximale  ingestelde snelheid op de display
C4= 1  is ondersteuning tot maximaal 6km/uur van de ebike op gashendel. Dit is wettelijk toegestaan
C4= 2 Hierbij is de maximale snelheid in te stellen op minimaal 10km/uur en max. de maximaal ingestelde snelheid op de display.
Als je de P4 waarde op 1 zet dan werkt de gashendel alleen als je meetrapt.
Als je de P3 waarde op 0 zet dan geeft de gashendel in de eerste ondersteuningsstand 20% van de maximale ondersteunings power.  In stand 2 = 40% power, stand 3= 60% power, stand 4= 80% power en in stand 5= 100% power.

Met een ombouwset van EBIKE EFOS kan je simpel een elektrische fiets met gashendel maken:

De gashendel is optioneel te bestellen bij een ombouwset elektrische fiets. De gashendel kan nadien op een ombouwset geplaatst worden. Vroeger was de Saxonet fiets voorzien van een gashendel. Deze gashendel maakte het voor mensen die moeite hebben met fietsen toch mogelijk. Wettelijk mag een gashendel maar tot 6 km/uur ondersteunen.   Dus wettelijk wordt hij als wegrijhulp oftewel opstart hulp gebruikt op ombouwsets.   Op de site van rijksoverheid kan je de wettelijke bepalingen vinden m.b.t. ebikes

 

Andere interpretatie van de wet:

Sommige fiets fabrikanten monteren een gashendel die het alleen doet als je zelf meetrapt. Dit kan ingesteld worden op de display door de P4-waarde op 1 te zetten. De ebike mag dan ook maar tot maximaal 25 km/uur. Je rijdt dus zelf niet aleen op de gashendel. Wil je sneller rijden en aan de wettelijke eisen voldoen, dan is het slim om een Speed pedelec te kopen.

 

Voorwielmotor ombouwsets waarbij de gashendel te bestellen is:
Bekijk ook voor  het compleet elektrisch maken van uw fiets de diverse  ombouwsets zoals, ombouwset cortina, ombouwset racefiets 45km/uur, ombouwset tandem, ombouwset driewieler, ombouwset lage instapfiets en ombouwset bakfiets.


Ombouwset elektrische fiets zoeken op fietsmerk, Gazelle, Batavus, Koga, Sparta, Sensa, Gaint, Stella, Amslod
Bekijk ook de voordelen van de EBIKE EFOS ombouwsets!

Zoekt u andere e-bike onderdelen    of wilt e een controllerset met gashendel bestellen!
e Bike onderdelen bestellen, controllers, remonderbrekers, displays, montage gereedschap bij EBKE EFOS  
 

Wettelijk met een snelle fiets rijden harder dan 25km/uur

Volgens de wet mag een elektrische fiets max. 25 km/uur. Door u fiets op te voeren bent u niet meer verzekerd en loopt u kans op een boete. Het zelf laten keuren van een ebike door de RDW is duur en niet gemakkelijk. Het keuren is duur plus de onderdelen waarmee de fiet voorzien moeten zijn, zijn duur. Vaak is de fiets dan nog niet gemaakt op de hoge snelheden. Bij zelfbouw is er vaak geen ervaring met de juiste samenstelling kiezen van frame, wielen, remmen en andere veiligheidsvoorschriften. Voor slechts 3100,-  rijd je al de EE SPORT speed bike met kenteken verkrijgbaar in Nederland en België! Daarom verkoopt EBIKE EFOS de speed pedelec met kenteken zodat u veilig woonwerkverkeer kan doen. De EE SPORT ondersteunt tot  49km/uur en super betrouwbaar!
Goedkope speed pedelec 49km/uur en zeer betrouwbaar!
EBIKE EFOS ombouwset, Loo 4, 5571KR Bergeijk, IBAN NL88RABO0154732095, BIC SWIFT: RABONL2U, KVK 77676319, NL861092399B01, Marcel van Gorp, 06-23391623, www.ebike-efos.nl, info@ebike-efos.nl